Paletové regály

Již více než 20 let zajišťujeme paletové regály s montáží, designem, příslušenstvím i pravidelnými kontrolami a servisem. Paletové regály jsou skvělým řešením pro skladování zboží, které se liší velikostí, tvarem a hmotností. Na základě dlouholetých zkušeností a stovek vybavených skladů Vám pomůžeme přizpůsobit paletové regály individuálním potřebám zákazníka. Vysoké bezpečnostní standardy našich paletových regálů zajišťují bezpečné skladování zboží. Velké množství regálů a příslušenství máme ihned k dispozici.

Výhody použití paletových regálů

Paletové regály pro bezpečné skladování různých produktů a zboží. S využitím doplňkového vybavení a příslušenství je možné skladovat i nepaletované zboží. Kontaktujte nás a my individuálně upravíme vhodné regály a plán skladu podle vašich potřeb.

 • Parametry regálů jako je výška, nosnost, hloubka a další rozměry přizpůsobíme vašemu skladu
 • Rychlá kontrola zásob
 • Přímý přístup ke zboží
 • Paletové regály v souladu s evropskými normami
 • Desítky různých doplňků, které vám umožní uložit různé produkty v různých výškách
 • Nabízíme různé velikosti a typy nosníků, sloupů, rámů a příslušenství ihned k odběru
paletové regály
Neváhejte nás kontaktovat
Volejte: 32 271-21-78 Pošlete svůj dotaz

Paletové regály ihned k dispozici

Paletové regály se vyznačují vysokou pevností a odolností proti nárazu a mají také širokou škálu velikostí, které lze přizpůsobit rozměrům skladovaného zboží. Jejich funkčnost lze zvýšit pomocí doplňků, jako jsou pletivo a kovové police. Konstrukce paletových regálů umožňuje pohodlnou vizuální kontrolu zásob a snadnou integraci s mezipatry a plošinami. V závislosti na struktuře skladu, způsobu jeho organizace, poptávce po zboží a dalších požadavcích vám pomůžeme vybrat ty nejlepší typy paletových regálů.

Individuální nacenění

Srdečně vás zveme, abyste se obrátili na naše specialisty, abychom prodiskutovali vaše potřeby a navrhli řešení, které bude nejlépe fungovat ve vaší společnosti.

kontaktujte nás

Výhody paletových regálů

Paletový regál je systém, který poskytuje přímý a rovnoměrný přístup ke každé paletě a je ideálním a optimálním řešením pro všechny ty sklady, kde je potřeba skladovat produkty na paletách.

Jejich významnou výhodou je také to, že umožňují pohodlný a bezpečný tok zboží. Díky použití paletových regálů je možné přistupovat ke každé jednotlivé paletě, aniž by bylo nutné nejprve přesunout nebo přemístit jiné palety, což umožňuje vynikající kontrolu zásob.

Paletové regály jsou také vysoce flexibilní při použití, protože je lze snadno přizpůsobit jakémukoli druhu nákladu, jeho velikosti nebo objemu a jejich konstrukce závisí pouze na rozměrech skladu a vlastnostech vysokozdvižných vozíků nebo zvedacích zařízení.

Pokud má být skladováno více palet, lze nainstalovat dvojité hluboké paletové regály, vždy s ohledem na hmotnost a počet palet na referenční jednotku, což umožňuje uložení jedné palety před druhou na obou stranách uličky. Tento systém poskytuje přímý přístup do přední části uličky, díky čemuž je zvláště vhodný pro skladování zboží s velkým počtem palet. Tím se zabrání zdvojnásobení počtu technických činností, a tím se ušetří pracovní čas

Kromě toho jsou paletové regály vhodné pro ruční přepravní operace jako je „vychystávání“, stejně jako pro skladování různých ložných jednotek jako jsou kontejnery, krabice a krabice a díky své vysoké univerzálnosti v kombinaci s vysokou konstrukční tuhostí zaručují optimální využití dostupného úložného prostoru.

regály paletové

Řadové paletové regály

Jedná se o nejjednodušší a nejpoužívanější typ paletového regálu. Umožňuje přímý přístup ke zboží v pracovních uličkách. Usnadňuje řízení zásob a usnadňuje provádění. Budou dobře fungovat ve skladech s úzkými a širokými uličkami.

Standardní paletové regály jsou všestranné a jsou ideálním řešením pro skladování zboží, protože je lze přizpůsobit nákladovým jednotkám různých tvarů, hmotností a velikostí. Všestrannost tradičních paletových regálů je patrná také při manipulaci s přepravkami nebo nakládacími jednotkami menšími než paleta. Paletové regály určené pro skladování zboží mají stavebnicovou konstrukci a díky široké škále příslušenství je lze přizpůsobit jakémukoli typu výrobku.

Vjezdové paletové regály

Vjezdové regály jsou typem skladových regálů. Jejich konstrukce umožňuje vjezd vysokozdvižného vozíku do regálu. Díky tomu se můžeme chodeb zbavit nebo snížit jejich počet na minimum. To zajišťuje ještě lepší využití našich skladových prostor. U tohoto řešení jsou palety umístěny jedna za druhou. Skladové systémy s vysokou akumulací umožňují vytvořit uvnitř regálů uličky, po kterých mohou vysokozdvižné vozíky nabírat nebo nabírat palety. Protože je přístup možný pouze z jedné strany, vždy se jako první odebírá poslední paleta. Tento typ regálů se doporučuje, když je potřeba skladovat velké množství homogenních produktů, zatímco druhý typ regálů, průjezdné regály, nabízí přístup na obě strany konstrukce regálu,

 • Omezte počet chodeb a využijte více prostoru bez zvětšení budovy
 • Chodby v regálech lze přizpůsobit různým hloubkám a výškám
 • Bezpečné víceúrovňové skladování citlivého zboží
 • Jsou ideální pro skladování stejných produktů
 • Možnost dovybavit příslušenstvím, které usnadňuje obsluhu a zlepšuje bezpečnost
Naše vybrané projekty
paletové regály
paletové regály posuvné
paletové regály řadové

Vysokoregálové paletové regály

Vysoké skladové regály umožňují ještě větší využití skladového prostoru. Využitím výšky skladu maximálně využíváme dostupný prostor. Dobře fungují pro zboží se střední nebo vysokou rotací. Umožňují skladování materiálů velkých rozměrů a hmotnosti. Stabilní konstrukce umožňuje bezpečný provoz a snadný přístup i do nejvyšších míst, což usnadňuje kontrolu zásob. Výhody použití tohoto typu paletového regálu pro vysoké skladování:

 • více skladovaného zboží bez rozšíření skladu
 • bezpečné uložení
 • snadný přístup ke zboží
 • transparentní kontrola zásob

Máme také příslušenství k paletovým regálům

Paletové regály mohou mít ještě více využití, když sladíte správné příslušenství. Pokud chcete regály ještě více přizpůsobit danému druhu zboží, pomůže správné příslušenství. Zlepšují také bezpečnost skladovaného zboží, samotných regálů i zaměstnanců. Několik nejčastěji používaných doplňků:

 • Regály a mřížkové panely pro paletové regály
 • Regálové držáky na palety a dřevotřískové desky
 • Kryty sloupů a rámů
 • Ochranné sítě

Posuvné a průtokové paletové regály

Posuvný paletový regál je typ konstrukce nejvíce doporučovaný ve skladech, kde se skladují paletové produkty se střední nebo nízkou rotací. Posuvné regály se pohybují motoricky po kolejnicích instalovaných podél podlahy a podle potřeby se zavírají a otevírají. Často se vyskytuje v chladírnách nebo chladírnách. Umožňuje zvětšit prostor snížením počtu chodeb.

Průtokové paletové regály umožňují skladování zboží pomocí válečkových drah, po kterých se mohou palety pohybovat. Vše se děje pod vlivem gravitace, protože běžecký pás je mírně nakloněn. Jaké jsou výhody tohoto typu paletových regálů:

 • snadný pohyb nákladu z místa nakládky na místo vyzvednutí
 • servis z obou stran
 • bezpečné oddělení vykládací a nakládací zóny
 • první paleta na vstupu se stane první paletou na výstupu
 • zvláště užitečné pro produkty s krátkou dobou použitelnosti
 • přizpůsobení hloubky kanálu našemu skladu a skladovanému zboží
 • vysoký výkon systému
Telefon +48 786 811 730
Copyright © 2022 unimontregaly.cz - Skladové regály - Všechna práva vyhrazena
Implementace a servis webu: LekroTech